NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE RESTAURACJI SUSHI?

Wybierając się do restauracji sushi, których w każdym mieście jest coraz więcej, stajemy przed dokonaniem wyboru i zadajemy sobie pytanie, gdzie zjemy najlepiej?

To oczywiście najważniejszy aspekt, na który każdy z nas zwróci uwagę. Za jakość podawanych potraw odpowiada szczególnie świeżość i jakość ryb, ale czy to wystarczy? Każdy z nas ma inny smak, więc dobrze trafić do lokalu, w którym można określić się co lubimy, a resztę pozostawić Sushimasterowi. To on ma za zadanie skomponować tak smaki, by zachwycić nawet najbardziej wymagających Gości.

W naszej restauracji nie ma nic prostszego, wychodząc Wam naprzeciw skonstruowaliśmy nasz bar, tak by każdy kto przy nim usiądzie mógł swobodnie rozmawiać z osobą, która będzie przygotowywać jedzenie. Co więcej, wszystko jest w zasięgu wzroku, więc od nakładania ryżu na nori, po układanie rolki na talerzu, można obserwować pracę Sushimasterów.

Jeśli jednak wolicie zjeść w ciszy lub porozmawiać z drugą połówką,  wybierzcie stolik, a nasi kelnerzy doradzą Wam w zadowalający sposób.  Przygotują dla Was również porcję witamin w postaci świeżego soku, pyszną kawę lub delikatnego drinka na bazie Prosecco.

Dodaj komentarz